فایل فرم ۲۰۱ و ۲۰۵ برای ورودیهای ۱۴۰۱ کارشناسی ارشد

 | تاریخ ارسال: 1402/6/22 | 
 
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲ دانشکده مهندسی برق
ضمن عرض خیر مقدم خدمت دانشجویان ورودی جدید دانشکده برق، به اطلاع می رساند، جهت شروع فرایند آموزشی، لازم است دروس جبرانی احتمالی توسط مدیر محترم گروه مربوطه تعیین گردد تا دانشجویان بتوانند در زمان انتخاب واحد، درس را اخذ نمایند؛ لذا خواهشمند است فرم ۲۰۱ گروه خود را اخذ و پس از امضا، همراه با ریز نمرات، برای مدیر گروه خود ایمیل نمایید. دروس جبرانی تا پایان زمان اتنخاب واحد، در اطلاعیه های آموزشی سایت دانشکده(صفحه جاری) اعلام خواهد شد.
دریافت فرم ۲۰۱ گروه الکترونیک (مدیر گروه: آقای دکتر میرزاکوچکی)  و فرم ۲۰۰
دریافت فرم ۲۰۱ گروه کنترل (مدیر گروه: آقای دکتر عباداللهی) و فرم ۲۰۰
دریافت فرم ۲۰۱ گروه مهندسی پزشکی (مدیر گروه: آقای دکتر شالچیان) و فرم ۲۰۰
دریافت فرم ۲۰۱ گروه مخابرات (مدیر گروه آقای دکتر طیرانی) و فرم ۲۰۰
دریافت فرم ۲۰۱ گروه مخابرات امن (مدیر گروه آقای دکتر طیرانی) و فرم ۲۰۰
دریافت فرم ۲۰۱ گروه قدرت (سرپرست گروه: آقای دکتر کرمی) و فرم ۲۰۰
توجه: 
در صورت داشتن درس جبرانی، لازم است درخواست تخصیص ظرفیت حهت اخذ درس مورد نظر، از طریق ایمیل یا تماس تلفنی با کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشکده - سرکار خانم روشان - انجام شود.
تعیین استاد راهنما
 دانشجویان لازم است جهت تعیین استاد راهنما، فرم زیر را پس از تکمیل، به استاد مورد نظر خود ارسال نمایند که در صورت تایید توسط استاد محترم راهنما، باید برای مدیر محترم گروه از طریق ایمیل ارسال گردد
 
مراحل انتخاب و نهایی شدن استاد راهنمای کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۲
۱.    پس از جلسه معارفه اساتید گروه با دانشجویان(که متعاقبا اعلام میگردد) فرم ۲۰۵  در اختیار همه دانشجویان قرار می گیرد (فرم بالا).
۲.   دانشجویان پس از برقراری ارتباط و صحبت با اساتید، نهایتا با یکی از اساتید که ظرفیت پذیرش دانشجو دارد  به توافق می رسند
۳.    ارسال درخواست حاوی فرم پرشده و امضا شده توسط دانشجو به استاد راهنمای انتخابی و مدیر گروه.
۴.    استاد راهنما پس از دریافت فرم مربوطه ، پس از پر کردن آن و افزودن شرایط احتمالی آنرا امضا نموده و مجددا برای مدیر گروه و دانشجو ارسال می‌نماید.
توجه: اطلاعات مربوط به روند ثبت نام را از سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه و اطلاعات مربوط به فرایند انتخاب واحد را از همین صفحه از سایت دانشکده (اطلاعیه های آموزشی سایت دانشکده) دریافت نمایید.

دفعات مشاهده: 1225 بار   |   دفعات چاپ: 90 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر