[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
مدیریت دانشکده::
درباره دانشکده::
معرفی افراد::
امور آموزش ::
امور پژوهش::
اخبار دانشکده::
فضاهای آموزشی و تحقیقاتی::
تسهیلات پایگاه::
ارتباط با صنعت::
لینک های مفید::
تماس با ما::
گروه های دانشجویی::
::
مراکز تحقیقاتی و پزوهشی
مرکز تست و پایش ماشین های الکتریکی

مرکز تحقیقات نانوپترونیکس 

پژوهشکده سبز  

پژوهشکده الکترونیک 

آزمایشگاه تحقیقاتی الکترونیک قدرت 

قطب علمی اتوماسیون و بهره برداری از سیستمهای قدرت 

مجله مهندسی برق و الکترونیک 

پژوهشکده مهندسی و فناوری عصبی ایران  

آزمایشگاه تحقیقاتی آنتن 

مرکز مطالعات راهبردی وبین الملل فاوا

..
پیوند با سیستم های دانشگاه

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
مصاحبه تخصصی دکترای برق 97

..
نظرسنجی
کدام بخش از سایت دانشکده مهندسی برق بیشتر مورد استفاده شما قرار می گیرد؟
آموزش و اطلاعیه های آموزشی
پژوهش و اطلاعیه های پژوهشی
اطلاعات دانشکده و اساتید
اخبار
اکثر موارد موجود در سایت
   
..
نظرسنجی
ارزیابی شما از سایت دانشکده مهندسی برق چیست؟
اطلاعات ارائه شده در حد کفایت است.
اطلاعات ارائه شده مطلوب است ولی نیاز به اطلاعات بیشتر می باشد.
اطلاعات ارائه شده کافی نیست.
   
..
درج نظر
به نظر شما کمبودهای سایت دانشکده برق چیست و برای رفع آن ها چه اقداماتی باید انجام شود؟ برای درج نظر کلیک نمایید.
..
:: برگزاری مراسم رونمایی از توسعه سیستم گلستان در دانشکده مهندسی برق ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱/۲۴ | 

AWT IMAGE 

مراسم رونمایی از توسعه سیستم گلستان دانشکده مهندسی برق با حضور معاون آموزشی و مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه و هیات رییسه و مدیران گروه های دانشکده مهندسی برق، بیست و سوم فروردین ماه 1395 در سالن ابن سینای این دانشکده برگزار شد.

توسعه بخش پیشخوان سیستم گلستان دانشکده مهندسی برق به عنوان طرح آزمایشی(پایلوت) با موفقیت انجام و اجرایی شده و دانشکده مهندسی برق به عنوان اولین دانشکده دانشگاه، موفق شده است در قالب هشت فرم، بخش پیشخوان این سیستم آموزشی را توسعه دهد که تحولی بزرگ در راستای حذف کاغذ و کاهش بروکراسی در امور آموزش دانشگاه به شمار می رود.

در جلسه افتتاحیه که با حضور دکتر کلانتر (معاون آموزشی دانشگاه)، دکتر موسوی(مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه)، دکتر جدید (رییس دانشکده مهندسی برق)، دکتر جلالی و دکتر محمدی (معاونان پژوهشی و آموزشی دانشکده)، دکتر کهایی(مدیر تحصیلات تکمیلی دانشکده برق) و دکتر آیت اللهی، دکتر جلیلیان، دکتر پشتان و دکتر سبزپوشان (مدیران گروههای الکترونیک، قدرت، کنترل و مهندسی پزشکی) برگزار شد؛ ابتدا دکتر جدید از دکتر کهایی به عنوان مسئول اصلی سایت گلستان دانشکده مهندسی برق، مهندس یزدانی(مسئول سیستم مکانیزه آموزش کل دانشگاه) و کارشناسان آموزشی دانشکده که گسترش استفاده از سیستم گلستان دانشکده حاصل زحمات آنهاست، تشکر کرد و توضیح داد که فکر توسعه سیستم مکانیزه آموزش دانشکده از حدود دو سال قبل مطرح و پیگیری شد. این تصمیم در جلسه شورای دانشکده تصویب و سپس با معاون آموزشی دانشگاه در میان گذاشته شد که استقبال کردند و قرار شد دانشکده مهندسی برق به عنوان پایلوت، این تغییرات را عملی کند. وی ضمن اظهار خرسندی از پیشرو بودن دانشکده مهندسی برق در این زمینه، ابراز امیدواری کرد تغییرات سیستم مکانیزه گلستان در همه دانشگاه یکسان سازی و اجرایی شود و پیش بینی کرد تا پایان سال 1395، کل آموزش دانشکده مهندسی برق در سیستم گلستان پیاده سازی شود.

در ادامه جلسه، دکتر کلانتر(معاون آموزشی دانشگاه) با تاکید بر لزوم استفاده از همه پتانسیل های سیستم مکانیزه گلستان گفت: در حال حاضر این سیستم از نظر امنیت، مطمئن ترین سیستم موجود است. وی همچنین تاکید کرد اتوماسیون آموزش نباید منجر به حذف ارتباط چهره به چهره اساتید و دانشجویان شود.

در ادامه مراسم آقای یزدانی و دکتر کهایی به توضیح تغییرات ایجاد شده و نحوه کار با بخش های توسعه یافته سیستم گلستان پرداختند.

بنابر توضیحات مسئول سیستم مکانیزه آموزش کل دانشگاه، هشت فرم در بخش پیشخوان سیستم گلستان، کدنویسی و اضافه شده که به این ترتیب سیستم گلستان دانشگاه را مستقل از شرکت پشتیبان نموده است. این فرمها فعلا در تحصیلات تکمیلی دانشکده برق مورد استفاده قرار گرفته و تا پایان سال به دانشجویان کارشناسی نیز تعمیم داده خواهد شد.

گفتنی است از ابتدای سال 1395، مکاتبات مربوط به آموزش تحصیلات تکمیلی در دانشکده مهندسی برق به صورت کامل از طریق سیستم گلستان اجرا می شود و کاملا بدون کاغذ خواهد بود.

آلبوم تصاویر

دفعات مشاهده: 1528 بار   |   دفعات چاپ: 33 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.22 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3760